poniedziałek, 2 października 2017

Sephora Trend Report, jesień 2017


W sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w Sephora Trend Report. To wydarzenie, podczas którego wizażyści poszczególnych marek uświadamiają, co będzie modne w danym sezonie i na co powinno się zwrócić szczególną uwagę.Co ciekawe - każda marka ma swoją ideę. Pomysły nie są szablonowe i identyczne. Mnie najbardziej urzekło podejście marek Kat von D, w której króluje koncept mocnego, oka w kolorach fioletów oraz niebieskości, a także Smashbox, gdzie prym wiedzie rozświetlona cera i przede wszystkim szaleństwo na ustach, które mnie osobiście popchnęło do prób tworzenia lip artów.
Nie ukrywam, że jednym z najciekawszych makijaży odznaczyła się Make Up For Ever. Oczywiście, nie jest to makijaż na wyjście, ale padły słowa o "gwiazdce", także jeśli na Wigilii pojawię się w czymś podobnym - po prostu będę trendy.W oko wpadł mi także klasyk Burberry. Mocne, przydymione smokey, a do tego delikatne usta w odcieniach nude. Myślę, że niemal każda kobieta czuje się w takim look'u seksownie i kobieco, a przy tym nie zostanie niezauważona.


Podobnie u Marka, Marc'a Jacobs'a. Mocne, przydymione oko. Może być ono w stylu spotlight (rozjaśniony środek powieki, reszta ciemniejsza), ale niekoniecznie. Wszelkie chwyty dozwolone. Do tego dołączyć płynną pomadkę z nowej kolekcji i... Bajka!


Była również Martyna Wojciechowska. Niesamowita kobieta, którą podziwiam za niezależność, spełnianie marzeń oraz pomoc, jaką niesie innym. Jak już od dawna wiadomo, Martyna jest ambasadorką marki Origins. Tak "sprzedała" krem koloryzujący tej marki, że mam ochotę się nim wysmarować. I na pewno przetestuję!


A poza tym... Spędziłam ów czas w świetnym towarzystwie!Serdecznie dziękuję za zaproszenie i możliwość zapoznania się z jesiennymi i zimowymi trendami! Sprawdzę je na sobie i dam znać, co pasuje do mojej duszy najbardziej. Do następnego!
utf