czwartek, 7 grudnia 2017

Makijaż sylwestrowo - noworoczny z Perfumerią M - Styl


Halo, Łódź, to coś przede wszystkim dla Was! I dla tych, którzy cenią sobie spokój, ciszę, fachową pomoc, nie cierpią zgiełku, hałasu i tłumów. Aha. I kochają kosmetyki!

Trochę ponad tydzień temu, wraz z Martą i Anią byłyśmy gośćmi Perfumerii M - Styl, położonej na końcu deptaka przy ul. Piotrkowskiej 152. Co tam robiłyśmy? Myślę, że nie trudno się domyślić.
Malunki!

Za cel postawiłam sobie stworzenie makijażu na Sylwestra, tudzież święta, który jednocześnie będzie nieagresywny, nawiąże do charakteru okazji i każdy będzie wyglądał w nim równie pięknie.


Cały look wykonany jest kosmetykami marki Chanel. Spis produktów możesz znaleźć niżej.


Głównym artystą są tutaj oczy w kolorze brązu i zieleni, która zdecydowanie przywodzi mi na myśl święta. Może to kwestia choinki? Ale nieważne. Mamy brąz na całej powiece górnej oraz jasny seledyn w wewnętrznych kącikach, a także butelkowy zielony na dolnej powiece. I o ile przez długi czas po prostu nie lubiłam tego koloru, tu zdecydowanie robi całą robotę i pasuje idealnie.Rzęsy musnęłam kultową już maskarą Le Volume, a brwi pojedynczym cieniem w kolorze Chocolate Brown.


W związku z tym, że Ania jest posiadaczką cery suchej, ale bez widocznych przebarwień, czy innych niespodzianek, na twarzy wylądował nawilżający podkład Vitalumiere, o średnim poziomie krycia, który idealnie wyrównał koloryt i stał się bazą do kolejnych makijażowych rozważań.


Kontur to zasługa pudru Les Beiges w odcieniu 50, który nie jest ściśle pudrem do modelowania, ale sprawdza się w tej roli znakomicie!


W usta wklepałam przepiękny, złoty cień z najnowszej palety Exclusive Creation, a na niego nałożyłam błyszczyk Rouge Coco Gloss w odcieniu 774. Razem sprawiają wrażenie migoczących światełek na choince lub gwiazd na niebie. Kto, co woli.


Ten makijaż jest bardzo łatwy do wykonania i nawet laik da sobie radę. Jak już wyżej pisałam, nie jest to szaleństwo, ale stonowane podkreślenie urody, połączone z użytecznością. W związku z tym, że na imprezach, czy spotkaniach ciągle przewija się jedzenie, picie, lepiej postawić na coś, co będzie proste do poprawki. By zaaplikować błyszczyk, nie trzeba mieć nawet lusterka, a komfort w te chłodniejsze dni dla ust jest szalenie ważny!


Obiecana lista wszystkich produktów:
TWARZ:
podkład Vitalumiere (20),
► korektor Correcteur Perfection (10),

► puder Universelle Compacte (20),
► puder Les Beiges (50),


OCZY:

► paleta Exclusive Creation,
► paleta Garden-Party,

► maskara Le Volume (Noir),

BRWI:
► pojedynczy cień Ombre Premiere (Chocolate Brown),

USTA:
► złoty cień z palety Exclusive Creation,

► błyszczyk Rouge Coco Gloss (774).

Wszystkie fotografie wykonała Marta, znana w sieci jako Lady Amarena, a pozowała Ania, czyli ANNKE. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ich internetowymi profilami, poprzez kliknięcie w nazwę. Dziękuję Wam, Dziewczyny!


Co do samych Perfumerii M - Styl... Bo w Łodzi są dwie! Serdecznie polecam ów miejsca. Jest spokojnie, cicho, przytulnie, personel wykwalifikowany, chętny do pomocy, znający nowości od podszewki. To taka ucieczka przed zbiorowiskiem osób czyhających w galeriach handlowych, czyli czymś, czego sama nie znoszę i jestem chora na samo wspomnienie słowa "zakupy". Jeśli masz po drodze, zapraszam w swoim imieniu i z pełną odpowiedzialnością. Choćby z ciekawości!


Polecam także być na bieżąco z ich facebook'owym profilem, gdzie znajdziecie garstkę codziennych informacji i wszelkie wieści o aktualnych akcjach rabatowych.

A na hasło: "Okiem Justyny" od Twojego paragonu zostanie odjęte 20%! Świąteczne sprawunki czas zacząć!
utf