poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Peachy Glow - brzoskwiniowy makijaż z Agnieszką


W zeszłym tygodniu miałam przyjemność malować Agnieszkę - śliczną blondynkę o niebieskich oczach. Makijaż miał współgrać z tematem "street", który wydumała sobie Lady Amarena i jednocześnie podkreślić urodę modelki. Czy się udało? Zobacz niżej! 

Dość logiczne było dla mnie to, że niebieska tęczówka cudownie zgra się z ciepłotą palety Sweet Peach od Too Faced. Zatem... Chwyciłam za nią i obdarowałam powiekę najpiękniejszymi pomarańczami i ciepłymi różami z mojej kolekcji.

Doczepiłam również kilka kępek, by pogłębić spojrzenie i otworzyć oczy.


W roli podkładu zaaplikowałam jeden z moich ulubionych BB kremów, czyli ten od Klairs, który posiada średni poziom krycia, ale wspaniałą trwałość i subtelne rozświetlenie. Pod okiem znajduje się nieśmiertelny Touche Eclat od YSL, a całość utrwalona jest sypkim, transparentnym pudrem Shiseido.


Zrezygnowałam z tradycyjnego konturowania. Chciałam, by było świeżo. Postawiłam na brzoskwiniowy róż Coralista od marki Benefit. W roli subtelnego rozświetlenia pojawiła się tu paleta Moonchild, Anastasia Beverly Hills z kolorem Pink Heart.


Brwi jedynie przeczesałam grzebykiem i musnęłam jasnym cieniem z duo od Anastasia Beverly Hills w odcieniu Taupe.


Na ustach soczysty gradient i przecudowny, czerwony (Premium Red) tint Peripera, o którym niebawem napiszę więcej!


Autorką zdjęć jest oczywiście Lady Amarena i serdecznie zapraszam do obejrzenia jej prac!

Co sądzisz o tak ciepłym makijażu? Jak podoba Ci się całość, którą stworzyłyśmy?
utf