środa, 21 grudnia 2016

❄ Konkurs świąteczno-noworoczny: 20.12.2016 - 10.01.2017 ❄


Wreszcie się udało i w końcu ruszamy, a długo się do tego zabierałam... Bardzo chciałam, by nagrody były wyjątkowe i żebym mogła obdarować kilka osób. Tak też się stanie!
Co zrobić, żeby wygrać? 

Większość informacji znajduje się w filmiku. Znam jednak siebie na tyle dobrze, że wiedziałam, że zapomnę o najważniejszym!

Chciałabym serdecznie, z całego serduszka, podziękować właścicielce sklepu Skingarden, Pani Madzi, za to, że dołożyła do mojego wielkiego pudła kolejne, fantastyczne kosmetyki marki Steblanc, którymi obdarzę zwycięzców. Dodam też, że to właśnie Pani Magda jest jedynym dystrybutorem tychże kosmetyków na terenie naszego kraju, a jak już wspomniałam w filmie, są to kosmetyki luksusowe(niekoniecznie w mocno luksusowych cenach), najwyższej jakości, które mnie nie zawiodły!

Poza tym pragnę podziękować Izie, autorce bloga The Secret of Healing, która własnoręcznie stworzyła kosmetyki i zapakowała cudowne zawiniątka. Doznania estetyczne na najwyższym poziomie, a przyznać muszę, że krem pod oko, który wyszedł spod jej rąk, niczym nie ustępował kremom z wyższych półek, co wywołało we mnie niemałe zmieszanie.

Z resztą, odsyłam Cię do recenzji wszystkich kosmetyków, które sama miałam okazję testować, by przybliżyć ich działanie i udowodnić, że warto wziąć udział w konkursie:
* krem pod oko, The Secret of Healing,
* krem BB Steblanc by Mizon, wykorzystany w świątecznym makijażu,
* krem BB Steblanc by Mizon, wykorzystany w makijażu z paletą Too Faced(film),
* krem pod oko Steblanc by Mizon,
* cushion CC Steblanc by Mizon,
* maska z mleczkiem pszczelim Steblanc by Mizon.A teraz regulamin, który uściśla pewne sprawy.

REGULAMIN KONKURSU
1. Organizatorką konkursu jest: okiemjustyny.blogspot.com, zaś sponsorami nagród: okiemjustyny.blogspot.com, skingarden.eu oraz thesecretofhealing.pl.
2. Uczestnikiem może być każda osoba spełniająca oraz akceptująca warunki regulaminu.
3. Konkurs trwa od 20.12.2016 do 10.01.2017 do godz. 23:59.
4. Do wzięcia udziału w konkursie konieczne jest: polubienie profilu na Facebook'u Okiem Justyny oraz publiczne udostępnienie informacji o konkursie na Facebook'u.
5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi poprzez wybranie przez Organizatorkę odpowiednio: dwóch prac makijażowych oraz jednego komentarza, zgodnych z regulaminem.
6. Jedna osoba może wykonać dowolną ilość makijaży i opublikować jeden komentarz, lecz może zostać jej przydzielona tylko jedna z nagród.
7. Prace makijażowe należy wysłać na adres: okiemjustyny@gmail.com, zaś komentarze pozostawić pod postem konkursowym. Można wysłać maksymalnie 3 zdjęcia przedstawiające jeden makijaż(jeśli będą wysyłane dwa makijaże, to 6 zdjęć, itd.).
8. Konieczne jest wypełnienie formularza znajdującego się pod regulaminem.
9. Nagrodami są trzy zestawy kosmetyków, przedstawione i omówione w filmie.
10. Wyniki zostaną ogłoszone do 18.01.2017 na blogu: okiemjustyny.blogspot.com.
11. Wysłanie nagrody możliwe jest tylko na terenie Polski, chyba że ktoś spoza granic kraju chce wziąć udział - w razie wygranej musi pokryć koszta przesyłki.
12. Po ogłoszeniu wyników, przez 5 dni roboczych czekam na informację o danych do wysyłki, którą należy przekazać na maila: okiemjustyny@gmail.com.
13. Jeśli zwycięzca nie zgłosi się w wyżej określonym czasie, wyłonię kolejną zwycięską pracę, z której autorem skontaktuję się sama.
14. Wysyłka nagród zostanie zrealizowana do 7 dni roboczych od podania danych przez zwycięzcę.
15. Konkurs ten nie jest grą losową.
16. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach konkursowych(wyłonienie zwycięzcy) i godzi się na opublikowanie(w razie zwycięstwa) makijażu ze swoim wizerunkiem.W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu i życzę powodzenia oraz otwartej głowy!
utf