wtorek, 28 marca 2017

Niebiesko mi, w stylu Jacobs'a


Ostatnie trendy to zdecydowany kolor. Czy mocne, niebieskie usta, rzęsy i kreska wpisują się w to? Myślę, że tak. To kolejna zapowiedź postu o kredkach Marc Jacobs, który na pewno niebawem się tu pojawi, bo powinien o nich wiedzieć naprawdę każdy!

Mnóstwo, mnóstwo niebieskiego. Usta, rzęsy i nawet cieniutka kreseczka na powiece. Taki właśnie jest ten makijaż. Innymi słowy - charakterny.I tak. Na wargach wylądowała ta sama, matowa kredka do oczu w odcieniu Out of the Blue, która znajduje się na górnej powiece. Jednak w celu zdjęcia matowości, nałożyłam na nią olejek do ust Clarins. 
Zanim zaczniesz zastanawiać się, co z rzęsami, to odpowiadam, że to już nie kredka, a tusz. Również marki Marc Jacobs, o wdzięcznej nazwie All About Yves.


Jako podkładu użyłam kremu BB Power Perfction marki The Face Shop, a korektor to niezawodny Magic Concealer Heleny Rubinstein. Brwi wypełniłam Brow Powder Duo od Anastasia Beverly Hills. Kontury twarzy podkreśliłam paletką do konturowania NYX.Na oku znajdują się tak naprawdę dwa cienie: Coquette marki MAC w załamaniu, na dolnej powiece i zewnętrznym kąciku oraz Casual Elegance z palety Naturally Yours marki Zoeva, który położyłam na mgiełkę od MAC, czyli Fix+, w celu wydobycia mocnego koloru i blasku.Także, Kochana, w tym sezonie stawiamy na kolor pod różnymi postaciami i absolutnie się go nie boimy! Do dzieła!
Aha! Buzi użyczyła znana już moim stałym czytelnikom wspaniała Pani fotograf, Lady Amarena. Dziękuję Ci, Marta!
utf