środa, 16 sierpnia 2017

Czy naklejki na paznokcie nadal są w modzie?


Pamiętam, że będąc w gimnazjum, uwielbiałam wszelkie ozdoby na paznokcie. Przede wszystkim były to naklejki, które jednym ruchem potrafiły zmienić najnudniejszy manicure w coś naprawdę ciekawego i wyszukanego. Także nie przesadzę, jeśli napiszę, że ten post to taki mały wehikuł czasu...

Zestaw od Skinfood nosi nazwę Easy Dry Decal Nail Sticker i jest pełen przeuroczych, jedzeniowych dekoracji. Możemy tu znaleźć pączki, makaroniki, łyżeczki, serduszka i inne, czarujące duperelki. Zaaplikować można je na goły paznokieć oraz na dowolny lakier.


Procedura jest niezwykle prosta. Wycinamy interesujący nas kształt, zdejmujemy warstwę ochronną, dopasowujemy ozdobę i mocno dociskamy do płytki paznokcia. Później wystarczy pomalować paznokieć bezbarwnym topem i tyle! Cieszymy się przepięknym wzorem.


Trwałość naklejek zależy od tego, w jakim stanie są nasze paznokcie oraz jakości lakieru nawierzchniowego. Nie oszukujmy się - długie kąpiele, zmywanie naczyń, porządki domowe nie wpływają na nie pozytywnie.


Mimo tego, jest to świetny dodatek dla osób, które nie lubią się narobić, a chcą mieć uroczy efekt. Wiadomo - nie jest to coś dla kobiet, które cenią sobie minimalistyczną elegancję, ale moją duszę kupują i noszę z chęcią!utf