piątek, 15 grudnia 2017

Błyszczący makijaż w kolorze świąt - zieleń i róż


Przybywam z kolejną propozycją makijażu! Tym razem iście świątecznie, bo i czerwone usta i na oku zieleń oraz róż. Klasyka!

Cera modelki przygotowana została nawilżającym, koreańskim tonerem oraz rozświetlającą, jednorożcową esencją Farsali, którą osobiście sama od pewnego czasu męczę. Jestem zaskoczona, że tak przypadła mi do gustu! Na pewno niebawem napiszę o niej więcej.


Podkład, którego użyłam, to jeden z moich ulubieńców, czyli Bare Pro w najjaśniejszym odcieniu. Cudownie kryje, zastyga, nie smuży, jest trwały i pięknie wygładza fakturę skóry. Świetnie sprawdzi się do skór mieszanych, ze skłonnością do przetłuszczania oraz na wielkie wyjścia dla innych typów, ponieważ jest nie do zdarcia!

W rozświetleniu okolicy wokół oczu posłużyłam się słynnym Touche Eclat od YSL w odcieniu 2.

Na oku znajdziemy mieszankę cieni NYX z palety Ultimate Brights (głęboka zieleń), MIYO z palety Go Green (najciemniejsza zieleń) oraz Marc Jacobs Beauty Style Eye-Con No. 7, The Vamp (połyskujące zieleń oraz róż). W kąciki wewnętrzne oraz na kości jarzmowe zaaplikowałam rozświetlacz Opal z paletki Alchemist od Kat von D. Mamy święta, możemy błyszczeć!


Całości look'u dopełniają piękne usta, na których znajduje się jedna z moich ulubionych pomadek, czyli MIYO Lip Ammo w odcieniu London. Myślę, że ta nazwa nie jest przypadkowa!
Swoją drogą: te pomadki są ge-nial-ne! Kosztują niecałe 12 złotych, a stawiam je spokojnie obok moich wieloletnich faworytów, czyli Marc Jacobs oraz MAC.

Czego jeszcze użyłam?

TWARZ:
► puder, Clinique, Almost Powder (01),


OKO:
maskara, Eyeko, Black Magic Mascara,

KONTUR I ROZŚWIETLENIE:

► paleta, Kat von D, Shade + Light
► paleta, Kat von D, Alchemist (emerald),

róż, Marc Jacobs Beauty, Air Blush (Lush & Libido),

BRWI:
► pojedynczy cień, MAC (Brun).Masz już zaplanowany makijaż na ten szczególny czas, czy nadal szukasz inspiracji?
utf